دوربین مداربسته

سیستم حفاظتی-امنیتی

فروش و نصب انواع دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی

امروزه دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی و ضدسرقت بهترین روش برای نظارت و تامین امنیت خانه ، محل کسب وکار ،شرکت ها ، سازمان ها ، ادارات ، مجتمع ها و... می باشد.
دوربین های مدار بسته نه تنها در شناسایی مجرمان بسیار کار آمد هستند، بلکه در پیشگیری از وقوع جرم نیز حائز اهمیت اند. فکر کنید با برنامه قبلی وارد مکانی شده و قصد سرقت از آن را دارید، آیا با وجود دوربین مدار بسته و اطمینان از اینکه تصویر شما ضبط می شود باز هم اقدام به سرقت می کنید؟!
اهمیت نصب دوربین مدار بسته نه تنها در مورد عوامل خارجی که در مورد عوامل داخلی سیستم نیز احساس می شود. در واقعا وجود یک عامل نظارتی از نوع دوربین مدار بسته در محیط کار باعث می شود کارکنان با دقت و البته رعایت اصول بالاتری کار کنند فلذا نتیجه و راندمان بالا خواهد رفت
برخی از مزایای مداربسته:
1-مقرون به صرفه بودن و هزینه کم
2-کارایی بالا
3-امنیت بالا
4-انعطاف پذیری
5-کاهش هزینه ها
6-آرامش و آسودگی خاطر
7-انتقال تصویر از طریق موبایل و کنترل از راه دور
رادپویش با داشتن اکیپ های مجرب ، متعهد و متخصص در نصب انواع دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی و ضد سرقت و داشتن 5 سال سابقه در این امر می تواند با شما مشتریان گرامی همکاری نماید.
همچنین مشریان عزیز می توانند از مشاوره و بازدید رایگان و جشنواره های ویژه رادپویش استفاده نمایند.
لازم به ذکر است کلیه تجهیزات نصب شده دارای گارانتی معتبر و 6 ماه خدمات پس از فروش رایگان بوده به صورت نقد و اقساط ارائه میگردد.
Buy now